DebilanaDebilana  Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  FAQFAQ  ČlanstvoČlanstvo  Korisničke grupeKorisničke grupe  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

Share | 

...:::THOMPSON - PROPAGIRA LI USTAŠTVO?:::...

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Osjechanka
pilence
pilence

Broj postova : 94
Registration date : 25.09.2007

PostajNaslov: ...:::THOMPSON - PROPAGIRA LI USTAŠTVO?:::...   30/9/2007, 4:45 pm

Eto...
Potaknuta današnjim koncertom...
I svim pričama i pričicama o Thompsonu...
Mislite li vi da on na neki način propagira ustaštvo?
I mislite li da u njegovim pjesmama ima nečeg lošeg što ljude vrijeđa?

Osobno obožavam Thompsona...I nemislim da njegove pijesme ikog vrijeđaju...Zato što su čisto hrvatske i veličaju hrvatsku kao zemlju i hrvatsku naciju...A to oće se neki srbin uvrijedit na njegove pijesme me čisto boli kita...Zato što ih on tak i tak nepiše da bi srbi bili počašćeni i sretni s onime što su napravili tijekom ratnog razdoblja...
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://kerushinlife.blog.hr
plemenit
Gost

PostajNaslov: Re: ...:::THOMPSON - PROPAGIRA LI USTAŠTVO?:::...   30/9/2007, 4:56 pm

uhuuuh...malo shkakljiwa tema..hm...ima plemeniti mishljenje i o njoj...thomson...car..zakon...lipe su njegowe pjesme..mogu ih poslushati,ali ne da sam lud za njima..on je welik chowijek..woli swoju domowinu i to nemoze nitko porechi...samo kaj se mladi ljudi furaju na neko ustashtwo i nose swakakwa obiljezja samo da ispadnu carewi..a ispadaju najweche seljachine...jer kao prwo djeca su i neznaju kaj je ustasha...i kaj su oni radili...mozda da znaju mozda bi se malo manje uziwljawali u to... thompson po mojem nije nikaj kriw nego su kriwi ljudi koji su slabo educirani o tim dogadjajima...
[Vrh] Go down
$rky
fetus
fetus

Broj postova : 20
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: ...:::THOMPSON - PROPAGIRA LI USTAŠTVO?:::...   30/9/2007, 8:29 pm

Iskreno neke njegove izjave su me udaljile od njega ali recite mi KOJI JOS NAS HRVATSKI GLAZBENIK MOZE NAPRAVIT STA ON NAPRAVI NA SVOM KONCERTU?
nijedan...ali isto tako nacin odjevanja i crne maice sa slovom U nije kreirao on....niti ih je on prodavao...on se od toga ogradio ....

i na tome mu svaka cast
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Osjechanka
pilence
pilence

PostajNaslov: Re: ...:::THOMPSON - PROPAGIRA LI USTAŠTVO?:::...   1/10/2007, 4:52 pm

To što si sad spomenio koncert i šta on može napravit...
Isuseee...
Pa on napravi takvu atmosferu,da ljudi i nakon 3 sata njegovog koncerta traže još...
Jučer smo bili na koncertu njegovom...
Bio u Osijeku...
I savršeno bilo...
A ljudi pun kurac...Čovjek na čovjeku maltene...
Ma preedoobroo....
Trea više takvih koncerata...

amen amen amen

croatia croatia croatia
[Vrh] Go down
venus in furs
tipkam ko teta za šalterom

Broj postova : 263

PostajNaslov: Re: ...:::THOMPSON - PROPAGIRA LI USTAŠTVO?:::...   1/10/2007, 11:11 pm

evo oprostite...
ali ja njega nikako ne volim...mislim da je seljak..i ne pase mi nikako..
i dalje se cudim sto je uspio skupiti onoliko tisuca ljudi...ali dobro..necemo sada o tome...hehe...
za mene je thompson=seljacina na kvadrat... smijesko
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Osjechanka
pilence
pilence

PostajNaslov: Re: ...:::THOMPSON - PROPAGIRA LI USTAŠTVO?:::...   2/10/2007, 12:41 am

venus in furs je napisao/la:
evo oprostite...
i dalje se cudim sto je uspio skupiti onoliko tisuca ljudi...ali dobro..necemo sada o tome...hehe...

pa to je tvoje mišljenje...
A ja njega obožavam...
tj..obožavam tekstove njegovih pjesama...
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak

Broj postova : 491
Registration date : 17.09.2007

PostajNaslov: Re: ...:::THOMPSON - PROPAGIRA LI USTAŠTVO?:::...   2/10/2007, 2:20 am

Mene je sram kaj on i ja imamo na isti datum rođendan... waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa affraid affraid
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://myspace.com/danirchek
nives191289
manijak
manijak

Broj postova : 361
Registration date : 16.09.2007

PostajNaslov: Re: ...:::THOMPSON - PROPAGIRA LI USTAŠTVO?:::...   3/10/2007, 11:19 pm

nemam nikaj protiv njega... lik brije svoje, malo patriot i sve to i na taj nacin zaraduje pare... i kaj, nek uziva... ima para i zaboli ga za drugo...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Silni
Gost

PostajNaslov: Re: ...:::THOMPSON - PROPAGIRA LI USTAŠTVO?:::...   4/10/2007, 11:29 am

Thompson nije nista napravio u vezi propagiranja ustastva, on kaze samo da postuje Boga i nikog drugog, a njegovi fanovi su druga prica, pa onda moras i ponekad nesto izjavit da ne izgubis bas sve fanove.
[Vrh] Go down
fhabs
pilence
pilence

Broj postova : 59
Registration date : 23.09.2007

PostajNaslov: Re: ...:::THOMPSON - PROPAGIRA LI USTAŠTVO?:::...   4/10/2007, 6:09 pm

evo oprostite...
da, ovoga.. nadam se da se ne bu nitko naljutil na mene, al..
slažem se s gore navedenim.. smijesko
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://nogometnoloodilo.blog.hr/
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak

Broj postova : 491
Registration date : 17.09.2007

PostajNaslov: Re: ...:::THOMPSON - PROPAGIRA LI USTAŠTVO?:::...   7/10/2007, 3:17 pm

Ma nemrem ja njega probaviti, i gotovo. Srednja žalost....
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://myspace.com/danirchek
Lasce de Mattey
moderator

Broj postova : 222

PostajNaslov: Re: ...:::THOMPSON - PROPAGIRA LI USTAŠTVO?:::...   7/10/2007, 5:47 pm

evo oprostite...

Ovim samo ti ispadaš seljak na treću. Može ti se nesviđat i tu nema ništa loše al nemaš pravo ga onda blatit jer je najprodavaniji i najslušaniji glazbenik. Ne samo zato nego radi toga što je taj "seljak" bio u ratu dok su drugi drkali na prvoj crti (linija Čavoglave-Perković-Muć je bila prva crta u sektoru Drniš!) a kasnije svojim pjesmama želi ukazati na najbitnije vrijednosti u životu, a to su Bog, obitelj i domovina. Dalje, taj "seljak" radi dobrotvorne koncerte širem svjeta (Luzern, Frankfurt, Mostar....) kojima pomaže bolesnima i stradalima i hrvatskim studentima i mladima u BiH u izgradnji studentskog doma u Sarajevu, JEDINI. Marko organizira koncerte za generale i suosniva zakladu za pomoć generalima, zato nemojte sa takvim izjavama samo sebe pokopavat.

ZA DOM SPREMNI!!! =U=
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://www.colinfarrell.com
Osjechanka
pilence
pilence

PostajNaslov: Re: ...:::THOMPSON - PROPAGIRA LI USTAŠTVO?:::...   7/10/2007, 7:02 pm

Colin.Farrell je napisao/la:
evo oprostite...

Ovim samo ti ispadaš seljak na treću. Može ti se nesviđat i tu nema ništa loše al nemaš pravo ga onda blatit jer je najprodavaniji i najslušaniji glazbenik. Ne samo zato nego radi toga što je taj "seljak" bio u ratu dok su drugi drkali na prvoj crti (linija Čavoglave-Perković-Muć je bila prva crta u sektoru Drniš!) a kasnije svojim pjesmama želi ukazati na najbitnije vrijednosti u životu, a to su Bog, obitelj i domovina. Dalje, taj "seljak" radi dobrotvorne koncerte širem svjeta (Luzern, Frankfurt, Mostar....) kojima pomaže bolesnima i stradalima i hrvatskim studentima i mladima u BiH u izgradnji studentskog doma u Sarajevu, JEDINI. Marko organizira koncerte za generale i suosniva zakladu za pomoć generalima, zato nemojte sa takvim izjavama samo sebe pokopavat.

ZA DOM SPREMNI!!! =U=

TO TE JA PITAM BRATE...
TOOOOOOOOOOOO... clap clap clap
LIK...JA TEBE OBOŽAVAM...
-U-
[Vrh] Go down
venus in furs

PostajNaslov: Re: ...:::THOMPSON - PROPAGIRA LI USTAŠTVO?:::...   9/10/2007, 9:23 pm

gle nek radi sta oce...ali meni se on NE mora svidati samo zato sto pjeva pjesme o hrvatskoj...znam da je u ratu bilo uzasno puno prestrasnih i prebolnih stvari za uopce ih spominjati..ali nisu svi srbi toliko losi..nisu svi krivi za to sto su prije radili...
a thompson upravo govori o tome kako su svi oni losi..a njegovi fanovi(ima iznimaka) su toliko primitivni da po neznam kako je u nekom drugom gradu ali po rijeci pisu srbe na vrbe i ta sranja..e pa zgadi mi se malo zivot od toga...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Lasce de Mattey
moderator

PostajNaslov: Re: ...:::THOMPSON - PROPAGIRA LI USTAŠTVO?:::...   9/10/2007, 11:13 pm

gle nek radi sta oce...ali meni se on NE mora svidati samo zato sto pjeva pjesme o hrvatskoj...znam da je u ratu bilo uzasno puno prestrasnih i prebolnih stvari za uopce ih spominjati..ali nisu svi srbi toliko losi..nisu svi krivi za to sto su prije radili...
a thompson upravo govori o tome kako su svi oni losi..a njegovi fanovi(ima iznimaka) su toliko primitivni da po neznam kako je u nekom drugom gradu ali po rijeci pisu srbe na vrbe i ta sranja..e pa zgadi mi se malo zivot od toga...

nemorati se sviđat, ti imaš svoj ukus, ali time nedobivaš pravo da ga neargumentirano blatiš! Reci ti meni jesan stih u kojem Thompsom spominje srbe te ih blati????

"Nisu oni krivi za to sta su prije radili" a ko je kriv? da im oprostim što su mi tetka i tetku zaklali na kučnom pragu? ja nezaboravljam Ovčaru, Škabrnju... itd kao što to ti radiš. Nisu oni svi takvi ali ih je velika večina, što sokazuje podatak da radikali uvjerljivo pobjeđuju na izborima! ako tebi četnici nesmetaju i ako ih poštuj to sakrij, jer neke ljude toboli jer im rane nisu zacijelile! Meni se život gadi kad vidim zašto su se moji borili, kad pogledam post poput tvoga i kad pogledam šta se sve događa!
[Vrh] Go down
venus in furs

PostajNaslov: Re: ...:::THOMPSON - PROPAGIRA LI USTAŠTVO?:::...   10/10/2007, 3:17 pm

gle ja sam rekla da ne zelim govoriti o ratu zato sto ima prebolnih tema..i moji su isto stradali tako da nebi o tome..
i ja sam ako nisi vidio pisala o thompsonovim obozavateljima..
ali ne zelim se svadati..posto je slogan ovog foruma izrazi svoje misljenje..
imam i ja to pravo..ali imas i ti..
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Lasce de Mattey
moderator

PostajNaslov: Re: ...:::THOMPSON - PROPAGIRA LI USTAŠTVO?:::...   10/10/2007, 7:45 pm

gle ja sam rekla da ne zelim govoriti o ratu zato sto ima prebolnih tema..i moji su isto stradali tako da nebi o tome..
i ja sam ako nisi vidio pisala o thompsonovim obozavateljima..
ali ne zelim se svadati..posto je slogan ovog foruma izrazi svoje misljenje..
imam i ja to pravo..ali imas i ti..

Ovo je demokratsko sruštvo što znači da imaš pravo izrazit svoje mišljenje (voliš ili nevoliš njegovu glazbu) ALI NEMAŠ PRAVO BLATIT THOMPSONA, NJEGOVE OBOŽAVATELJE PA NI HRVATSKE BRANITELJE! Argumentirano piši!
[Vrh] Go down
plemenit
Gost

PostajNaslov: Re: ...:::THOMPSON - PROPAGIRA LI USTAŠTVO?:::...   20/10/2007, 1:02 am

colline..nebi se slozio s tobom...thompson je prawi chowijek i domoljub...nema se kaj za rech...ali pogledaj malo njegowe obozawatelje..narawno ne swe...ali zalosno mi je widit hrpetinu klinaca od 13,14,15 god kako nose ustashka obiljezja i rade swakawke simbole za koje nisu ni swijesni kaj znache..to mi je zalosno..kaj to u mladim nedoraslim karakterima budi nekakwu nepotrebno agresiwu prema odredjenim ljudima..chak wishe agresiwu nego ponos na Hrwatsku i domoljublje...i ponowo napominjem..da me se nebi kriwo razumilo..nije jadan marko kriw za nishta..kriwi su samo neki ljudi koji ga kriwo shwachaju i balawci koji nemaju pojma kaj rade
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: ...:::THOMPSON - PROPAGIRA LI USTAŠTVO?:::...   

[Vrh] Go down

...:::THOMPSON - PROPAGIRA LI USTAŠTVO?:::...
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Modem za internet - žični ili bežični
» Logori za vrijeme Domovinskog rata