DebilanaDebilana  Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  FAQFAQ  ČlanstvoČlanstvo  Korisničke grupeKorisničke grupe  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

Share | 

MODERATORI

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak

Broj postova : 491
Registration date : 17.09.2007

PostajNaslov: MODERATORI   30/9/2007, 11:21 am

E pa ovo je pitanje više-manje za Plemenitog... otkad je postavio neke "određene ljude" za moderatore, skužila sam da je pola mojih komentara cenzurirano, koji uopće nikoga ne vrijeđaju. OK, kaj ovo nije forum u kojem svatko može iznositi vlastito mišljenje? A neki ljudi su više vrijeđali nego ja, jer ja sam totalno flegma osoba u životu i doista se nikad ne svađam, al nije mi onda jasno zašto si oni uzimaju toliko za pravo u nekim temama, a npr ja nemam pravo glasa? Znači, tko nema isto mišljenje kao moderator u nekoj temi, automatski mu se brišu komentari? Pogotovo sam to primijetila pod temama u religiji.. ono, wtf?
Zašto je izbrisano nešto samo zato kaj ja ne vjerujem u nekoga, nego sam ateist, i još sam o tome iznijela vlastito mišljenje? A što je najbolje, u zadnjim komentarima nisam apsolutno nikoga vrijeđala, dok sam ja ispadala ovakva i onakva, zajedno s mojim dragim i mojom Nives, jer ne želim vjerovati da je netko gore? To je definitivno niska i bezobrazna igra, a i tako nešto ipak nije na mom nivou. Bez uvrede.
Mislim, donekle to shvaćam, to cenzuriranje, jer nekad se ljudi ne mogu nositi s tim kaj sam ipak malo rječitija osoba i starija od njih, jer sam ipak s godinama više toga naučila u životu. Al hebiga, ljudi, da se i vi godinama bavite novinarstvom, i vi bi imali jezik kao ja.

U svakom slučaju, ja ostavljam topli pozdrav.
Dragi moj Plemeniti, nije ovo ništa osobno, niti si ti kriv, ali ja se ipak selim na drugi forum na kojem nema toliko djece, i na kojem čovjek ima slobodu vlastitog mišljenja, jer to i je svrha foruma.
Bila sam među prvima ovdje registrirana, al eto, to bi bilo to…

p.s. da ne bi bilo zabune, cuga i dalje vrijedi za moj rođendan. LOL smijesko
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://myspace.com/danirchek
Jasenko
fetus
fetus

Broj postova : 40
Registration date : 19.09.2007

PostajNaslov: Re: MODERATORI   30/9/2007, 11:29 am

Slažem se s tobom. Svatko ima pravo na svoje mišljenje.
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://www.myspace.com/crkni
Evenstar
fetus
fetus

Broj postova : 13
Registration date : 23.09.2007

PostajNaslov: Re: MODERATORI   30/9/2007, 2:53 pm

danira je napisao/la:
...sam ipak s godinama više toga naučila u životu. Al hebiga, ljudi, da se i vi godinama bavite novinarstvom, i vi bi imali jezik kao ja.

Koliko ono imaš godina? 17? Suspect
Mislim svaka čast na bavljenju novinarstvom, ali 17 godina baš i nije neka dob koja se može pohvaliti 'velikim životnim iskustvom'...no offense... mir
[Vrh] Go down
Korisnički profil
plemenit
Gost

PostajNaslov: Re: MODERATORI   30/9/2007, 3:31 pm

ewo da plemeniti nekaj napishe onda...owako..netko je moderator na probnom roku...i taj neko nema prawo brisati postowe bez mog znanja...i to ne radi..ja ti cenzuriram postowe koji wrijedjaju Boga...jednostawno je takwe teme najbolje ukloniti po mojem mozda...ili da se jednostawno ne rasprawlja o njima...a tebi danira nemogu pomochi ako si se ti nashla uwrijedjena s tim shta smo se dogoworili uzeti josh jednog moderatora...i to na probni rok..da widimo koliko se drzi prawila i dali je prawedan...swe prituzbe na rad moderatora se mogu poslati pp-om na moj nick ili nick silni...rasprawit chemo o tome...i ako widimo da ste u prawu taj moderator che se ukloniti...a tebi danira ako ne pashe owdi meni je zao..ti ochito nemozesh prihwatiti da postoji netko tko wjeruje..i ja sam samo zamolio da ne zelim rasprawe oko toga...i najbolje bi bilo da tako i bude...a ti si wrijedjala Boga nekoliko puta..mogu ti iz basketa wratiti swe pa da se sama uwjerish...ali isto tako nisi jedina cenzurirana..takodjer je cenzurirana i magdalena..i josh nekoliko ljudi..jer ja nisam zelio da se desi owo kaj se desilo i da se ljudi pokwache..zato sam izbrisao takwe postowe...
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak

PostajNaslov: Re: MODERATORI   30/9/2007, 3:46 pm

Evenstar je napisao/la:
danira je napisao/la:
...sam ipak s godinama više toga naučila u životu. Al hebiga, ljudi, da se i vi godinama bavite novinarstvom, i vi bi imali jezik kao ja.

Koliko ono imaš godina? 17? Suspect
Mislim svaka čast na bavljenju novinarstvom, ali 17 godina baš i nije neka dob koja se može pohvaliti 'velikim životnim iskustvom'...no offense... mir

Ne poznaješ ti mene.
[Vrh] Go down
Magdalen
Gost

PostajNaslov: Re: MODERATORI   1/10/2007, 1:21 am

Danira, otkako sam postala moderator na probnom roku nisam obrisala ničiji post, pa tako ni tvoj. Ako ti netko briše postove pod temom Religija i Teologija, onda su to admini, jer, ja nisam. Malo si se zabunila!
[Vrh] Go down
nives191289
manijak
manijak

Broj postova : 361
Registration date : 16.09.2007

PostajNaslov: Re: MODERATORI   5/10/2007, 1:00 am

Micek, kaj, chick fight tu? ja bi to sve bez cenzure... onda bi bilo krvi...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak

PostajNaslov: Re: MODERATORI   5/10/2007, 1:35 am

nives191289 je napisao/la:
Micek, kaj, chick fight tu? ja bi to sve bez cenzure... onda bi bilo krvi...

A kaj mogu kad moram pazit ovdje na rječnik. Šteta. Inače bi bilo... hm... sve ti je jasno... bar u vezi nekog... LOL
Uživo je bolje... he he... smijesko
A i ne bi bilo krvi. Znaš da rijetko tko može spustit tebe ili mene.
Al ajd, bit ću ja pristojna. Da ne dobijem opet po pi... lol!
[Vrh] Go down
nives191289
manijak
manijak

Broj postova : 361
Registration date : 16.09.2007

PostajNaslov: Re: MODERATORI   5/10/2007, 12:46 pm

underground_bitch je napisao/la:

Al ajd, bit ću ja pristojna. Da ne dobijem opet po pi... lol!

Tesko... LoL...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: MODERATORI   

[Vrh] Go down

MODERATORI
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Traže se moderatori :)